05 Kasım 2013

Çengelköy Park’ın Rezidans Daire ve Villa Fiyat Bilgisi!

Çengelköy Park Evleri'nde satılık daire fiyatları 189 bin dolardan başlıyor

Çengelköy Park Evleri projesi 66 bin metrekare arsa üzerinde inşa ediliyor. Fiyatların 189 bin dolardan başladığı projede 86 villa ve 83 rezidans konut yer alıyor. 2015 yılı içerisinde teslimleri gerçekleştirilecek olan Çengelköy Park Evleri projesi Selimoğlu-Demirland ve Dosso Dossi ortaklığında yükseliyor.

Efekta Mimarlık tarafından tasarlanan Çengelköy Park Evleri projesinde 86-370 metrekare arası tasarlanan rezidans daireler 189 bin dolar ile 1 milyon 152 bin dolar arasında, 403-605 metrekarelik villalar ise 1 milyon 559 bin dolar ile 2 milyon 800 bin dolar arasında farklılık gösteriyor.

Yüzde 18 KDV'nin fiyatlara dahil olduğu Çengelköy Park Evleri projesinde 27 farklı konut tipi yer alıyor. Boğaz manzarasına sahip olan proje içerisinde fitness center, SPA, kapalı yüzme havuzu, açık ve kapalı spor alanları gibi birçok seçenek yer alıyor. Projede daire almak isteyenler banka kredisi kullanabiliyor.

Çengelköy Park İletişim Bilgileri

Web: http://www.cengelkoypark.com/tr-TR/

Telefon: 444 1 735

 
 
 
 
 
 
ETİKETLER:
 
Haber kaynak: luksprojeler.com
 
 
VİLLA KATEGORİSİNDEN BENZER HABERLER
Net yaşam alanı büyüklükleri, büyük arsalı bahçeleri ve 1. sınıf kaliteli malzeme kullanımı ile malikane konforunu hayata geçiren BatıMahal villaları, bölgedeki metrekare kira değeri ...
BatıMahal villlaları fonksiyonel rahatlığı, tavan yüksekliği, ferahlığı ve hacimsel büyüklüğü ile malikane konforu ayrıcalığını hayata geçiriyor.
Keleşoğlu Holding imzasını taşıyan İstanbul’un “en büyük sahil kasabası” Denizİstanbul’un konut etaplarından olan Marina Evleri, 5 farklı villa seçeneği ile marina ve denizin hu ...
Batımahal'de ILERİA tipi villaların lansman öncesi satış kontenjanları dolmuş olup, satışlarına lansman dönemi ile tekrar başlanacak.
Yaşayan bir mahalleye dönüşen Ormanada sınırlı sayıda ayırdığı kiralık portföyünü sunuyor.
Ankara Çayyolu'nda yükselen ve Ekim ayında tamamlanarak teslim edilmesi planlanan AnkOrman Evleri projesinde daire fiyatları 900 bin liradan, villa fiyatları ise 2 milyon 700 bin liradan başlang ...
konutturk.net luksprojeler.com ekokobi.com